Hasiči připravili i seskokovou matraci. Foto: HZS Ústeckého kraje
Teplice

Chomutov – V pátek 28. března 2025 krátce po poledni zasahovali hasiči v Chomutově při dramatické situaci, kdy hrozilo, že osoba skočí z okna.

Ve 12:32 hodin byla jednotka z centrální hasičské stanice Chomutov vyslána na žádost Policie ČR k otevření bytu. Po příjezdu na místo zjistili, že se v bytě nachází osoba, která vyhrožuje sebevraždou skokem z okna.

Vzhledem k vážnosti situace byly ihned přivolány posilové jednotky z Mostu, Teplic a Ústí nad Labem, které připravily seskokové matrace. Současně byly na místo vyslány dva automobilové žebříky z Mostu a Chomutova.

Událost si vyžádala i zásah policejního vyjednavače a speciální zásahové jednotky. Díky jejich zásahu nakonec nebylo nutné seskokové matrace využít. Hasičské jednotky byly na žádost policie odvolány ve 14:43 hodin, kdy byla situace vyřešena.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru