Teplice - Výstavě Japonsko, má láska byla udělena Čestná záštita Velvyslanectví Japonska v České republice. Do Japonska se manželé Müllerovi dostali poprvé před 25 lety a několik let v zemi vycházejícího slunce prožili sami i se svými dětmi.
Ve spolupráci s teplickým muzeem vytvořili Radka a Stanislav Müllerovi instalaci ze sbírkových muzejních fondů v konfrontaci s osobní sbírkou a vlastní tvorbou, která je z rodných Teplic vedla od konce 90. let 20. století několikrát do Japonska a zpět. Jako doprovodný program je k výstavě Japonsko, má láska připraveno také několik workshopů. Výstavě byla udělena Čestná záštita Velvyslanectví Japonska v České republice, a Teplice proto navštívil a jednoho z workshopů se spolu s náměstkem primátora. Hynkem Hanzou zúčastnil i velvyslanec Japonska v České republice pan Suzuki Hideo.
Výstava prezentuje rodinnou sbírku japonských předmětů a kolekcí. K vidění jsou historicky cenná díla, předměty běžné denní potřeby, tradiční japonské oblečení a mnoho dalšího jako je sklo, tušová malba, fotografie a vše, co stále ovlivňuje uměleckou tvorbu Radky a Stanislava Müllerových. Ti se spolu v 90. letech vydali na severovýchod Honšu do Iwate, kde postavili sklářské studio v rámci Design centra Ohno a kde učili českou sklářskou tvorbu od hutního zpracování až po zušlechťování skla broušením nebo malováním. O dvacet let později, působil Müller v japonské Toyamě jako Associte Professor na Toyama Institute of Glass Art v ateliéru broušeného skla, který vedl a zároveň aktivně performoval se svým projektem Mirror Man (1995), který je zastoupen ve světových sbírkách jako je např. Corning Museum of Glass (USA) nebo Glassmuseet Ebeltof (DK). V Toyamě byli Mullerovi ve čtyřech, se synem Robinem a dcerou Ellou, kteří navštěvovali běžné japonské školy.